21,760 sqft
$1,250,000
950 Wabash Avenue Chesterton IN, 46304
Price per sqft
$57.44
Built in
1985
Property size
21,760 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
838729
Interior features
Exterior features
Lot Size
1.7 Acres
Courtesy of McColly Real Estate, Tina Raffin,
Listing Contact: (219) 405-4485